Fit Family to miejsce w którym warto bywać, to miejsce w którym każdy Klient jest dla nas wyjątkowy. Nasz klub to nie tylko trening, to miejsce spotkań i nawiązywania nowych znajomości. To miejsce, które będziecie Państwo kojarzyć z aktywnie i zdrowo spędzonym czasem, wśród przyjaciół i satysfakcją z własnych osiągnięć. Pamiętajcie że u nas nikt nie będzie sam.

Kadra Instuktorska to specjaliści, dla których praca jest jednocześnie pasją i sposobem na życie i którzy z przyjemnością wprowadzą Was w świat fitnessu. To oni pomogą Państwu osiągnąć założony cel. Zapewnią bezpieczeństwo, efektywność i pozytywne wsparcie na każdym kroku od recepcji poprzez zajęcia grupowe i treningi personalne, a także dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z Klientów, sprawią że można poczuć się wyjątkowo.

Oferujemy lepszą drogę do nowego stylu życia dla każdego, kto zdecyduje się przekroczyć próg naszego klubu i specjalnie dla naszych klientów sukcesywnie będziemy poszerzać ofertę zajęć.

Stawiamy na rozwój klubu, a tym samym pragniemy dawać klubowiczom nowe cele i wyzwania

Poznajmy się

Nasza kadra

Andrzej Sowiński

Właściciel

Prezes Akademii Piłkarskiej Perfect Przeworsk, trener dzieci i młodzieży

Basia Sowińska

Właściciel

Instruktor Zumba z licencją Strong, Fitness B1 B2, Kids &Kids Jr, Aqua, Pro Skils. Organizatorka eventów tanecznych, regularna uczestniczka maratonów Zumba Fitness.

Sylwester Potoczny

Instruktor sportów i systemów walki.

Instruktor Ju-Jitsu i Krav Maga. Na macie od 20 lat. Instruktor kilku federacji także zagranicznych i posiadacz kilku czarnych pasów. Międzynarodowy sędzia Ju-Jitsu. Czynny szkoleniowiec służb mundurowych i specjalistycznych grup zawodowych. Trener dzieci , młodzieży, dorosłych. Instruktor samoobrony dla kobiet.

Grzegorz Gajór

Trener personalny

Absolwent Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie w Rzeszowie, Trener personalny, Instruktor kulturystyki, Instruktor JUDO – czarny pas

Ewa Paluch

Instruktor Fitness

Uczestniczka szkoleń oraz eventów Fitness